صفحه اصلی / چگونه به فروشگاه اعتماد کنم؟

چگونه به فروشگاه اعتماد کنم؟

نماد اعتماد الکترونیکی

فروشگاه اینترنتی کارسیتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشددریافت این نماد نشان دهنده ثبت اطلاعات مالک وب سایت و دریافت ضمانت های لازم از مراجع ذیصلاح  در سامانه این مرکز بوده و آدرس و شماره تلفن و همچنین نشانی پست الکترونیک این فروشگاه در دوره های سه ماهه کنترل و راستی آزمائی میگردد.

 

گواهینامه SSL

این فروشگاه جهت حفظ امنیت ارتباطی  و حفظ و حراست از اطلاعات مشتریان خود پروتکل SSL بر روی سرور خود راه اندازی نموده تا تمامی اطلاعات و ارتباطات کاربران بصورت رمزنگاری شده تبادل گرددشما کاربران علامت این پروتکل را بصورت یک قفل سبز رنگ در ابتدای نشانی سایت و همچنین شروع آدرس سایت با https را ملاحظه می نمائیدبر این اساس نیز نشان اعتماد الکترونیکی به این فروشگاه اختصاص یافته است.

نماد ساماندهی پایگاه اینترنتی

همچنین بر اساس همین نماد اعتماد از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیک، این فروشگاه اینترنتی موفق گردیده است در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت نام نموده و موفق به کسب نشان ساماندهی پایگاههای اینترنتی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال این وزارتخانه گردیده است .

پرداخت های امن و قابل پیگیری

در این فروشگاه جهت پرداخت آنلاین از دو درگاه بانکی، بانک ملت و بانک سامان استفاده شده است تا مشتریان و کاربران گرامی با خیالی آسوده اقدام به پرداخت خریدهای خود بصورت آنلاین نمایند و از شرکت ها و وب سایتهای ثالث جهت انجام تراکنش بانکی استفاده نگردیده و صفحات پرداخت مستقیماً به درگاههای اینترنتی این دو بانک در سامانه شاپرک متصل میگردند.لازم به ذکر است که در این صفحات نام پذیرنده فروشگاه موبایل باما ذکر گردیده و همچنین آدرس صفحات آنان نیز با https آغاز میگردد.

ارتباط با کارسیتو

چگونه به فروشگاه اعتماد کنم؟

همچنین آدرس این فروشگاه اینترنتی و همچنین شماره تماس و پست الکترونیک این فروشگاه نیز در صفحات مختلف و همچنین در برگه تماس باما درج گردیده تا کاربران و مشتریان گرامی به راحتی با این فروشگاه در ارتباط باشند.

تمامی این موارد جهت جلب نظر اعتماد شما عزیزان و داشتن تجربه ای شیرین از یک خرید آگاهانه مهیا گردیده اند وامیدواریم در این مسیر موفق بوده باشیم.

در پایان از حسن توجه شما عزیزان و اعتماد شما سپاسگذاریم.